Harakad

ASIN:
ISBN:

Hirm elab naaberkorteris … Jamie ja Kirsty on oma esimesse ühisesse kodusse kolides optimistlikud. Nende helges tulevikus ootab abielu ja pere loomine. Uue maja elanikud tunduvad sõbralikud: kirjanik ja keskealine taimetark üleval ning otse nende all abielupaar Lucy ja Chris Newton, kes neid avasüli tervitavad.

Algus uues kodus on kui idüll, aga siis hakkab juhtuma veidraid asju. Nende lävele jäetakse surnud rotte. Nad kuulevad häirivaid hääli, pealegi – mis kõige hullem – öösiti. Kui Jamie parim sõber kohutavas õnnetuses viga saab, avastavad nad, et tegu polnud pelgalt halva juhuse ja kokkusattumusega – toimumas on midagi palju pahaendelisemat. Kui Jamie ja Kirsty meeleheite äärele aetakse, vannub Jamie, et hakkab vastu. Ent tal pole aimugi, millega silmitsi seisab.

„Harakad“ on pingeline psühholoogiline põnevik, mille koletisteks pole vampiirid ega deemonid, vaid inimesed naaberkorterist. Mark Edwards on tänapäeva üks menukamaid ja produktiivsemaid briti põnevuskirjanikke. „Harakad“ on tema esimene ja senini loetuim romaan, mida on üle maailma ostetud ligi miljon eksemplari.

“Tense, atmospheric, and full of twists and turns right up until the last page.”

Angela Marsons, Bestselling Author

“A thrill-ride of a book, relishing the unexpected and unsettling the reader at every turn. It’s deliciously terrifying...”

Elizabeth Haynes on The Magpies

"Mark is king of the curveball"

John Marrs, author of The One

“A can’t-miss king of psychological suspense”

Brad Parkes, Thriller author

“Just the right amount of twists and turns, a very atmospheric and spine-chilling read.”

★★★★★
GoodReads Review by Lisa

Look inside

Sorry, no preview available at this time.

What readers think...

You may also like...